Dołącz do nas

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Wszystko zaczęło się w styczniu 2003 r. powstał BENEFIS, kameralny salonik w opolu w miejscu niepozornym i nieznanym dla mieszkańców Opola na ul Krapkowickiej 10. Okazał się nie tylko idealnym miejscem realizacji własnej koncepcji Profesjonalnego Salonu Fryzjerskiego, ale również sprzyjał wytworzeniu ciepłej atmosfery i specyficznej więzi z klientem.

Chęć podjęcia nowych wyzwań spowodowała przeniesienie i nową nazwę salonu na ManufaQtura Art. Mieścimy się teraz w samym sercu Opola ,jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji fryzjera. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
DLACZEGO WARTO?

FRYZJER-STYLISTA
Jeśli jesteś kreatywnym fryzjerem/ką z doświadczeniem i świetnym wyczuciem stylu. Chcesz wiedzieć jak pracują najlepsi styliści, Twoim celem jest edukacja i zostać częścią zespołu specjalistów. Zgłoś się do nas przez ten formularz. Napisz szczerze kilka słów o Sobie i o pasji jaką jest fryzjerstwo. Odezwiemy się możliwie najszybciej i zaprosimy na rozmowę . Dowiesz się całego Know How ManufaQtury Art.

UCZEŃ
Chcesz zostać najlepszym stylistą fryzur? Jesteś inteligentną osobą, masz chłonny na wiedzę umysł i posiadasz czas na naukę? Jeśli już uczysz się zawodu fryzjera w szkole i chcesz dołączyć do tej szanowanej grupy zawodowców, napisz kilka słów o tym dlaczego chcesz się uczyć właśnie w Salonie ManufaQtura Art. Zaprosimy Cię na pogawędkę, ponieważ chcemy opowiedzieć o nauce i pracy w naszym Salonie .

Dołącz do Naszej fryzjerskiej rodziny jako MODELKA.
 

Formularz dołączenia

Wypełnij ten formularz, a w ciągu najbliższych dni zgłosimy się do Ciebie.