Katarzyna Kurenda – tytuł Master Colorist

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Wszystko zaczęło się w styczniu 2003 r. powstał BENEFIS, kameralny salonik w opolu w miejscu niepozornym i nieznanym dla mieszkańców Opola na ul Krapkowickiej 10. Okazał się nie tylko idealnym miejscem realizacji własnej koncepcji Profesjonalnego Salonu Fryzjerskiego, ale również sprzyjał wytworzeniu ciepłej atmosfery i specyficznej więzi z klientem.

Chęć podjęcia nowych wyzwań spowodowała przeniesienie i nową nazwę salonu na ManufaQtura Art. Mieścimy się teraz w samym sercu Opola ,jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji fryzjera. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
Katarzyna Kurenda – tytuł Master Colorist

Chcielibyśmy się pochwalić tym, że nasza fryzjerka Katarzyna Kurenda uzyskała tytuł MASTER COLORIST. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy pracować z taką profesjonalistką.

MASTER COLORIST jest to program szkoleń oparty na doświadczeniu międzynarodowych mistrzów koloryzacji. Żeby znaleźć się w gronie posiadaczy statuetki trzeba przejść kilka etapów szkoleń kończących się egzaminem teoretycznym, jak i praktycznym. Kasia swoją ciężka pracą i zaangażowaniem udowodniła, że jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Bez zmartwień! Adres e-mail, który podasz nie zostanie opublikowany.