Koloryzacja farbami Goldwell

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Wszystko zaczęło się w styczniu 2003 r. powstał BENEFIS, kameralny salonik w opolu w miejscu niepozornym i nieznanym dla mieszkańców Opola na ul Krapkowickiej 10. Okazał się nie tylko idealnym miejscem realizacji własnej koncepcji Profesjonalnego Salonu Fryzjerskiego, ale również sprzyjał wytworzeniu ciepłej atmosfery i specyficznej więzi z klientem.

Chęć podjęcia nowych wyzwań spowodowała przeniesienie i nową nazwę salonu na ManufaQtura Art. Mieścimy się teraz w samym sercu Opola ,jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji fryzjera. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
Koloryzacja farbami Goldwell

Czego oczekiwalibyśmy po farbie do włosów? Zapewne tego, że tak długo jak kolor jest na włosach, tak  długo jest świeży i intensywny.
Jednak tak nie jest z czasem kolor zmywa się, wypłukuje. Co to znaczy dla kogoś kto ma albo chce mieć koloryzowane włosy?

W salonie współpracujemy z firmą Goldwell, która jest doceniana przez fryzjerów na całym świecie. Farby gwarantują nam uzyskanie doskonałych i pewnych efektów kolorystycznych, dzięki szerokiej gamie odcieni dla nieograniczonych możliwości farbowania. Posiadają udoskonaloną technologię pokrycia siwizny i przełomowe technologie takie jak JPS (zintegrowany system ochronny) oraz Intralipid  dzięki, któremu Lipidy, które są wytrącane podczas farbowania zostają uzupełnione, a włosy stają się gładkie, lśniące i sprężyste.

Grono naszych zadowolonych klientów potwierdza niezawodność i wysoką jakość produktów marki Goldwell.