Farbowanie

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Salon ManufaQtura Art powstał w 2010 roku . Od tego czasu udało Nam się zebrać stałe grono klientów dzięki którym możemy rozwijać swoją pasję do fryzjerstwa. Z biegiem lat dzięki profesjonalnym szkoleniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach takich jak: GOLDWELL,MOROCCANOIL i GLOBAL KERATIN.

Mieścimy się w samym sercu Opola, jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
strzyżenie Farbowanie – Delikatna ingerencja w strukturę włosa, koloryzacja od naturalnych odcieni, po nasycone kolory, dodatkowo połysk i zdrowy wygląd włosów zapewni farbowanie produktami marki GOLDWELL. W drogeriach produkty te są niedostępne, czego powodem jest duży nacisk firmy na jakość. Fryzjer dzięki swojemu wykształceniu ma możliwość dobrać odpowiednią, stworzoną bezpośrednio pod konkretnego klienta mieszankę koloryzującą która nada włosom pożądany odcień i kolor i dodatkowo zadba o włos.

CENNIK
Włosy krótkie Włosy średnie Włosy długie
Koloryzacja (Topchic/Colorance) od 150zł od 180zł od 200zł
Sombre/ombre od 250zł od 280zł
Pasemka od 180zł od 200zł od 250zł
Koloryzacja New blond od 50zł od 80zł od 100zł
Koloryzacja Elumen od 100zł od 150zł od 200zł
Dekoloryzacja (SilkLift/OxycurePlatin) od 50zł od 80zł od 100zł

Rezerwuję wizytęRezerwuję wizytę