Miejsce pracy dla dobrych stylistów

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Salon ManufaQtura Art powstał w 2010 roku . Od tego czasu udało Nam się zebrać stałe grono klientów dzięki którym możemy rozwijać swoją pasję do fryzjerstwa. Z biegiem lat dzięki profesjonalnym szkoleniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach takich jak: GOLDWELL,MOROCCANOIL i GLOBAL KERATIN.

Mieścimy się w samym sercu Opola, jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
Miejsce pracy dla dobrych stylistów

Stylista poszukiwany

Poszukujemy stylisty fryzur z pasją, chcesz się rozwijać – to jest nasz wspólny cel. Dzięki Tobie chcemy powiększyć nasz zespół. Jeśli uważasz, że spełniasz kryteria wymienione powyżej i jesteś kreatywny, chętnie się rozwijasz to właśnie z Tobą chcemy współpracować.

Uwaga ta oferta jest przeznaczona dla osób z doświadczeniem, jeśli posiadasz swoją bazę klientów i chcesz ją powiększyć w ManufaQtura Art oraz stworzyć nową jakość to skorzystaj z zakładki „Dołącz do Nas” na stronie http://bit.ly/formularzMQArt

lub zadzwoń tel. 77 40 24 775

Na kompletnie uzupełniony formularz dołączenia odpowiemy w ciągu kilku dni

Zakres obowiązków:
Strzyżenie. farbowanie, dbałość o czystość stanowiska pracy, wyjazdy na szkolenia, zaangażowanie w rozwój zawodowy i powiększanie własnej bazy klientów.

Uprawnienia:
Czeladnicze minimum lub mistrzowskie. W każdym przypadku z podstawową bazą klientów.

Umiejętności:
Jeżeli Twoi klienci są zadowoleni z Twoich usług- to właśnie takich ludzi szukamy. Doświadczenie minimum 3 lata pracy po zakończeniu nauki zawodu.

Dodaj komentarz

Bez zmartwień! Adres e-mail, który podasz nie zostanie opublikowany.