Czesanie

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Salon ManufaQtura Art powstał w 2010 roku . Od tego czasu udało Nam się zebrać stałe grono klientów dzięki którym możemy rozwijać swoją pasję do fryzjerstwa. Z biegiem lat dzięki profesjonalnym szkoleniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach takich jak: GOLDWELL,MOROCCANOIL i GLOBAL KERATIN.

Mieścimy się w samym sercu Opola, jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
strzyżenie Modelowanie – Dobre samopoczucie = piękna fryzura. Prawidłowo modelowane włosy przez długi czas cieszą nas swoim pięknem. Tylko dobrze odżywione włosy będą elastyczne i dzięki temu podatne na układanie Podstawą dobrze ułożonej fryzury jest dopasowanie kosmetyków do rodzaju włosów.

Czesanie – Zmiana kształtu fryzury, która bez utraty długości włosów oddziałuje na estetykę i styl klientki. Najczęściej stosowane czesania to luźne upięcia, koki, sploty oraz różnego rodzaju loki i fale.

CENNIK
pielęgnacja
Modelowanie włosów
Czesanie okazyjne
od 50zł do 80zł
od 150 zł
Rezerwuję wizytęRezerwuję wizytę