Pielęgnacja Włosów

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Salon ManufaQtura Art powstał w 2010 roku . Od tego czasu udało Nam się zebrać stałe grono klientów dzięki którym możemy rozwijać swoją pasję do fryzjerstwa. Z biegiem lat dzięki profesjonalnym szkoleniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach takich jak: GOLDWELL,MOROCCANOIL i GLOBAL KERATIN.

Mieścimy się w samym sercu Opola, jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
strzyżeniePielęgnacja- Kosmetyki MOROCCANOIL
Historia marki MOROCCANOIL rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy to Carmen Tal – późniejsza współzałożycielka firmy – podróżowała po Izraelu. Po nieprofesjonalnym farbowaniu, którego następstwem były uszkodzone włosy, postanowiła odwiedzić jeden z tamtejszych salonów fryzjerskich. Jej włosy zostały poddane kuracji olejowej, która okazała się niezwykle skuteczna. Natychmiast zainteresowała się, jakiego fryzjer użył produktu. Okazało się, że był to tzw. Argania Spinosa kernel oil (znany również jako „marokańskie złoto“), który obecnie jest podstawowym składnikiem wszystkich produktów MOROCCANOIL. Ten niezwykle cenny olejek pozyskuje się z owoców arganii żelaznej, a zawiera on ogromną ilość witaminy E. Oprócz przemysłu kosmetycznego (pielęgnacja skóry, włosów i paznokci), wykorzystywany jest w farmacji – ma właściwości przeciwzapalne i pomaga w gojeniu różnych chorób skórnych (egzema, alergie). Drzewa arganowe występują wyłącznie w południowo-zachodnim Maroku, co czyni je jednymi z najcenniejszych roślin na świecie. Ciekawe jest, że marka MOROCCANOIL rozpoczynała swą działalność z jednym produktem – Moroccanoil Treatment. Szybko jednak stał się synonimem pięknych, lśniących i gładkich włosów. Obecnie oferta marki jest dużo szersza i odpowiada na potrzeby osób w każdym wieku. Mimo, że marka funkcjonuje na rynku stosunkowo krótko, jej produkty już zdążyły zyskać wielką sympatię, także wśród znanych osób ze świata showbusinessu. Wśród nich można wymienić Salmę Hayek, Katy Perry, Renée Zellweger, Taylor Swift i wiele innych. Marka MOROCCANOIL z pewnością przypadnie do gustu osobom mającym zniszczone włosy, które chcą skorzystać z niezwyklych właściwości słynnego olejku arganowego, tym, które marzą o tak lśniących i gładkich włosach, jakie mają znane celebrytki czy tym osobom, które w pielęgnacji preferują produkty, które szybko i dobrze się wchłaniają.

Keratynowe prostowanie włosów – Keratynowe prostowanie włosów GLOBAL KERATIN – innowacyjny zabieg dla włosów, która bez użycia szkodliwych substancji chemicznych dogłębnie je odżywia i nawilża, dzięki czemu staja się lśniące, gęste, sprężyste i proste. Zabieg ten polega na wprowadzeniu głęboko w strukturę włosa naturalnej mieszanki witamin i peptydów, które są całkowicie naturalne. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 5 miesięcy!

Zalety zabiegu: Proste włosy nawet do 5 miesięcy, Odbudowa i odżywienie zniszczonych włosów, Ograniczenie elektryzowania się włosów, Naturalny zabieg bez środków chemicznych, Włosy lśniące, nawilżone i sprężyste.

Dla jakich włosów: Kręcone, pofalowane, zniszczone po farbowaniu, niesforne, Świetna do męskich twardych, szorstkich włosów, Włosy przesuszone codziennym prostowaniem, Włosy cienkie, łamliwe, Włosy puszące się, Włosy z rozdwojonymi końcówkami, elektryzujące się.

Serum GOLDWELL
RICH REPAIR – serum regenerujące dla włosów suchych i zniszczonych. Intensywnie regeneruje włosy zaledwie w kilka sekund. Zapewnie intensywny połysk. Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i wysoka temperaturą. Zawiera regenerujący IntraLipidcomplex z proteinami paszminowymi oraz Instant Microfluid Technology.

COLOR LOCK SERUM – przypieczętowujące kolor serum dla włosów koloryzowanych, normalnych i cienkich. Natychmiast „przypieczętowuje” kolor i wzmacnia jego promienistość. Pielęgnuje włosy bez obciążania. ColorChromaComplex z chroniącym kolor wyciągiem z owocu granatu, filtrem UV oraz Instant Microfluid Technology.

CENNIK
Włosy krótkie Włosy średnie Włosy długie
Moroccanoil pielęgnacja od 70zł
BondPro od 50zł
Serum Goldwell od 40zł
Global keratin (wygładzanie keratynowe) od 400zł

Rezerwuję wizytęRezerwuję wizytę