Strzyżenie

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Salon ManufaQtura Art powstał w 2010 roku . Od tego czasu udało Nam się zebrać stałe grono klientów dzięki którym możemy rozwijać swoją pasję do fryzjerstwa. Z biegiem lat dzięki profesjonalnym szkoleniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach takich jak: GOLDWELL,MOROCCANOIL i GLOBAL KERATIN.

Mieścimy się w samym sercu Opola, jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
strzyżenie Każde włosy są niczym białe płótno. Każdy klient to nowe możliwości tworzenia sztuki.Strzyżenie włosów jest najważniejszym krokiem do ułożenia niesamowitej fryzury. Wytycza zarys fryzury i tworzy nowy kształt. Nadaniem włosom pożądanej formy. Dobieranie fryzury do kształtu twarzy i typu urody. Kierowanie się trendami.
CENNIK
pielęgnacja
Damskie
Męskie
Zabieg Split Ender Pro

(podcinanie rozdwojonych końców nie tracąc długości włosów)


od 80zł do 110zł
od 60zł do 80 zł
od 100zł
Rezerwuję wizytęRezerwuję wizytę