Lokówka obrotowa- Polecamy :)

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Salon ManufaQtura Art powstał w 2010 roku . Od tego czasu udało Nam się zebrać stałe grono klientów dzięki którym możemy rozwijać swoją pasję do fryzjerstwa. Z biegiem lat dzięki profesjonalnym szkoleniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach takich jak: GOLDWELL,MOROCCANOIL i GLOBAL KERATIN.

Mieścimy się w samym sercu Opola, jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka

Skuteczna i prosta w obsłudze

W czasie wizyty w salonie fryzjerskim widzisz swoje podniesione i gładkie świeżo wymodelowane włosy bardzo ten efekt ci się podoba, nachodzi cię pytanie jak mam to zrobić sama w domu. Potrafię obsługiwać się prostownicą ale niestety włosy leżą przy głowie, znowu modelowanie włosów suszarką i szczotką jest zbyt trudnym zadaniem, ponieważ muszę do tego używać dwóch rąk jednocześnie – mówi Pani Halinka z Brzegu.
Najlepsze rozwiązanie lokówka która ruchem obrotowym pięknie naciąga i wygładza włosy do tego jeszcze suszy włosy, trzymasz urządzenie jedną ręką i efektowna fryzura gotowa.
Manufaqtura Art poleca to urządzenie które ułatwia samodzielną pracę na włosach teraz nie będziesz z zazdrością patrzeć na efekty pracy swojego fryzjera, pomyślisz mogę tak samo 🙂 .
Na podsuszone wilgotne włosy nałóż swój ulubiony produkt do układania włosów i do dzieła, pamiętaj o klipsach oddzielających włosy na warstwy ….