ManufaQtura Art sponsorem biegu

Manufaqtura Art
ManufaQtura Art to my
Salon ManufaQtura Art powstał w 2010 roku . Od tego czasu udało Nam się zebrać stałe grono klientów dzięki którym możemy rozwijać swoją pasję do fryzjerstwa. Z biegiem lat dzięki profesjonalnym szkoleniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach takich jak: GOLDWELL,MOROCCANOIL i GLOBAL KERATIN.

Mieścimy się w samym sercu Opola, jesteśmy zespołem z twórczym podejściem do swojej profesji. Elastyczność i perfekcyjne opanowanie warsztatu sprawia, że strzyżenie, koloryzacja włosów jest dla nas sztuką. Nie boimy się eksperymentów, zawsze mając przy tym na uwadze walory estetyczne oraz praktyczne fryzur.

doświadczenie
DOŚWIADCZENIE
Wiele lat w branży sprawiło, że staliśmy się ekspertami
pasja
PASJA
To co robimy, to nasz sposób na życie, a nie tylko praca
klient
KLIENT
Najważniejszą osobą w naszym salonie jest zawsze klient
sztuka
SZTUKA
Dla nas fryzjerstwo to nic innego jak po prostu sztuka
ManufaQtura Art sponsorem biegu

Wzięliśmy udział w biegu w Chrząszczycach koło Opola, jest to wyjątkowe wydarzenie a tym bardziej niesamowite miejsce. Trasa wynosi 13km i wiedzie po piaskach starego poligonu wojskowego. O możliwości wzięcia udziału w biegu „Wzgórzowa 13” dowiedzieć się można było z lokalnych stron organizatorów jak i szeroko rozprzestrzenionej akcji na Facebook. Praktycznie co tydzień przed zawodami odbywały się też treningi na trasie biegowej, znalazło się wielu śmiałków biegania w trudnym terenie na trasie biegu.

Popieramy sport i  ufundowaliśmy nagrody dla uczestniczek biegu, którymi były regeneracje do włosów w łącznej kwocie 1400zł. Zachęciły nas do tego między innymi takie oto hasła organizatorów i przyjaciół, którzy prywatnie bardzo zaangażowali się w całą imprezę: „Znudziło Ci się bieganie w ulicznej dżungli? Wpadnij do Chrząszczyc, odetchniesz w biegu pełną piersią.Crossowa trasa otoczona lasami, polami, wiodąca wzdłuż pod opolskich Wzgórz Winowskich. Brzmi ciekawie? ”

Zdjecia z wydarzenia można zobaczyć na stronie wdarzenia http://j.mp/WCHrz13
http://www.wzgorzowa13.struxi.pl/

Dodaj komentarz

Bez zmartwień! Adres e-mail, który podasz nie zostanie opublikowany.